Орф Шульверк Асоціація України. Новини

23-24 лютого 2019 року

23-24 лютого 2019 року стартувала навчальна програма «ОСНОВИ ОРФ- ПЕДАГОГІКИ», яка складається з 5 теоретично-практичних семінарів для підвищення кваліфікації та підтримки практичної діяльності викладачів по залученню орф-підходу на музичних заняттях.

Перший дводенний семінар «Введення в орф-педагогіку» було присвячено дослідженню орф-процесу (етапи, методи, форми). Присутні мали змогу почути ґрунтовні лекції професора НПУ ім. М П.Драгоманова, доктора педагогічних наук Катерини Завалко та відчути повне занурення в процес на практиці з президентом Орф Шульверк Асоціації України Світланою Фір.

Теоретично, на семінарі було розкрито такі питання, як: концепції музичного виховання, єдність музичного виховання, навчання та розвитку; креативність на уроці, вікові особливості розвитку дитини, природовідповідне виховання, структура орф-уроку.

Жваві практичні заняття допомогли відчути власним тілом та голосом орф- підхід, захопити та інтегрувати присутніх в креативну педагогіку. Наступний семінар з циклу буде присвячено ритму. Чекаємо нових інсайтів.