Курс Тетяны Черноус "Орф-музика. Рух. Звук. Оркестр.» 29 вересня, 2019

29 вересня завершився курс Тетяны Черноус "Орф-музика. Рух. Звук. Оркестр.»
Курс, що був проведений в рамках програми розвитку Орф-Шульверк Ассоціації України, став ще одним важливим кроком для розвитку цієї організації.
Більш ніж 40 учасників з різних куточків України прийняли участь в цьому курсі. Серед учасників були викладачі музичних шкіл, дитячих садочків, викладачі танцю, психологи, спеціалісти дитячих креативних студій і навіть лікарняні клоуни.
Курс складався з трьох модулів, що проходили на базі Монтесорі садочка «Світ у кишенці». На протязі півроку з учасниками було проведено три зустрічі, між якими вони мали змогу практикувати отриманий матеріал та ділитись своїми враженнями та здобутками. Кожна зустріч, це було глибоке занурення з фокусом на певній тематиці.

Творча робота об’єднувала дидактику та практику. Процес був справжнім взірцем втілення принципу "навчання в дії". Кожного дня учасники досліджували, імпровізували, створювали, аналізували та відкривали для себе нові шляхи втілення Орф-підходу саме у свою практику.
Не дивлячись на те, що серед учасників були ті, хто далеко не вперше стикається з Орф-педагогікою, свое місце знайшли в ньому і ті, хто тільки починає свій шлях у вивченні цієї теми.
Особлива атмосфера сумісної творчості створювала та змінювала простір. Багато уваги приділялось комунікації та особливостям групової роботи. Учасники, на власному досвіді досліджували, як розвертається групова динаміка та знайомились з структурою орф-заняття.
Кожна зустріч учасників була подібна творчій подорожі, де відбувались глибокі трансформаційні процеси. Вони супроводжувались відкриттями нових перспектив, в першу чергу, у власній творчості. Тим самим відкриваючи нові перспективі для розвитку кожного учасника, як професійного Орф-педагога.

Відгуки учасників:

"Благодарю, за чудесный опыт. До сих пор допроживаю семинар, очень много инсайтов и важного телесного опыта. Все , что мы делали - это невероятно. Спасибо, за ваши знания и энергетику. Очень вдохновляете и мотивируете!" Юлія

"Наконец-то все стало на свои места. Пазлы сошлись. Тане удалось на очень простых и гениальных моделях дать ценнейшую структуру, с доскональным анализом! Как же это ценно!…………яснее неба я вижу, как мне недоставало структуры! И вот уже неделю как мир перевернулся! Дети совсем по-другому воспринимают структурированное занятие. И вот за 2 урока у нас выученный концерт!" Марина