Новий Формат IOSFS

Шановні колеги і друзі по Орф-шульверку.

Сьогодні ми отримали дуже важливу звістку з Зальцбурга від Ширлі Салмон та Барбари Хазельбах, що дає нам шанс відчути силу нашого співтовариства, незважаючи на ті перепони, які нас зараз розділяють.

У цей важкий період, коли більшість дитячих садків і шкіл закриті, нам доводиться звикати до нової реальності. Орф процес сидячи за монітором комп'ютера, це щось немислиме, але це реальність, яка вже є.

Зараз ми, орф-педагоги, зіткнулися з дуже непростою ситуацією. Як проводити живий, динамічний процес практично без зворотного зв'язку. Практично не маючи доступу до того, що зветься живим процессом. Адже то чому ми вчимо, передається в звуках, жестах, в почуттях і емоціях все те, з чем ми зараз не в змозі контактувати.

Зараз багато хто з нас не розуміють, як створювати творчий простір, без можливості бути поруч, чути і відчувати один одного.

Але я впевнена, є і такий шлях і ми обов'язково знайдемо його, але все разом ми зробимо це швидше. Зараз як ніколи потрібні нестандартні рішення і творчий підхід.

Я знаю, що багато хто з Вас мають ідеї і пробують новий формат.

Ресурс, який зараз створюється на сторінці IOSFS, покликаний допомогти нам всім знайти нові шляхи розвитку Орф-Шульверк.

На спеціальній сторінці цього ресурсу будуть розміщенні матеріали і проекти онлайн занять, що можуть бути використані іншими орф- педагогами як ідеї.

Зараз кожен з нас може поділитися своїми ідеями для Орф-Шульверк уроків, ідеями, як це можна робити в онлайн форматі.

Для цього необхідно у форматі ворд доокументу описати свій урок і вислати його на нашу адресу, вказавши необхідні деталі.

Текст повинен бути відправлений у вигляді текстового файлу в IOSFS - і буде розміщений на сторінці «Поради з дистанційного / онлайн-навчання і навчання» в стовпці «Партнери» на веб-сайті IOSFS.