• Українська
  • English

СВІТЛАНА ФІР

Президент Орф Шульверк Асоціації України

Музикознавець, викладач з музично-теоретичних дисциплін, Орф-педагогиня. Діючий президент Орф-Шульверк асоціації України. Автор багатьох публікацій в спеціалізованих вітчизняних та зарубіжних виданнях, в тому числі співавтор навчально-методичного посібника «Основи Орф-педагогіки» (2010 р.) та однойменного навчального курсу для фахівців.

Автор програми «Всебічний розвиток дітей за допомогою музики». З 2014 року - ведуча всеукраїнських практичних авторських семінарів з Орф-педагогіки, організатор та спікер міжнародних науково-практичних конференцій та курсів. З 2008 р. – засновник, керівник та педагог Орф-студії "А-Соль" (м. Чернігів), яка спеціалізується на впровадженні Орф-Шульверку на музичних заняттях для дітей дошкільного та шкільного віку.

Отримала професійну освіту у Чернігівському музичному коледжі ім. Л.М. Ревуцького (1986-1989 р.р.), консерваторії ім. С.В. Рахманінова (м. Ростов-на-Дону 1989-1994 р.р.). Протягом 16 років працювала викладачем Чернігівського музичного коледжу (історія музики, фольклор, методика)

Проходила стажування та отримала сертифікати:
"Elemental music and dance pedagogy - Orff-Schulwerk" (Зальцбург, Орф-інститут 2010, 2012, 2014, 2018 р.р.). Також стажувалася у провідних зарубіжних орф-педагогів: С. Перкіо, І. Шестопалової, В.Жиліна, Д.Гудкіна, Д.Хардінга, Б. Хазельбах, А. Остертаг, Х. Вейблітц, А. Вольф, М.Кіонки , В.Жиліна та інших.

ТЕТЯНА ЧЕРНОУС

Віце - Президент Орф Шульверк Асоціації України

Орф-педагогиня, викладачка по класу фортепіано, муз-терапевтиня, танцювально-рухова терапевтиня. Засновниця та керівниця дитячої творчої студії «Зіронька» м. Рівне, авторка програми «Маестро з пелюшок». Ведуча музикотерапевтичних груп для дітей з особливими потребами, ведуча груп з розвиваючого руху та танцювально-рухової терапії з дітьми та дорослими. Засновниця інклюзивного проекту «Особливий простір» м. Рівне та керівниця науково-дослідного проекту для студентів спеціальності Початкова освіта «Open Heart» Національного університету «Острозька Академія», м. Острог.

Членкиня правління та віце-президентка Орф-Шульверк Асоціації України, членкиня Української спілки психотерапевтів, членкиня-засновниця Асоціації Музичних Терапевтів України.

Спікер та ведуча майстер-класів Міжнародних науково-практичних семінарів та конференцій в галузях музичної освіти та орф-педагогіки, психотерапії, корекційної педагогіки та освіти. Тренерка всеукраїнських та міжнародних курсів з орф-педагогіки та орф-музикотерапії в галузі корекційної освіти та педагогіки: «Орф-підхід в сучасній спеціальній освіті» м. Ізмір, м. Стамбул (Туреччина), «Орф-підхід в корекційній освіті» Арт-Університет м. Кайсері (Туреччина).

Закінчила Національну музичну Академію, відділення «Музична педагогіка та виховання» (м. Київ, Україна). Закінчила поглиблений річний курс “Advanced studies in Music and Dance education – Orff – Schulwerk” 2018-2019 (Зальцбург, Австрія).

Авторка публікацій у місцевих ЗМІ та спеціалізованих виданнях «Музичний керівник» 2017, 2019, «Орф-педагогіка. Сучасні виміри впровадження» 2018, "Елементарне музикування Карла Орфа: від розвитку музичних здібностей до навчання грі на музичному інструменті" 2020, «Інклюзивні практики для працівників культури»: методичний посібник 2020.

Наталія Миронова

Член правління Орф Шульверк Асоціації України

Викладач вищої категорії, педагогічне звання «Старший викладач», завідуюча відділом сольного співу ДДМШ №14. Засновник та художній керівник Зразкового дитячого музичного театру «Чарівний міст» та Дитячого творчого центру «Чарівник», м. Дніпро.

Автор та ведуча всеукраїнських семінарів та майстер-класів, спікер міжнародних конференцій по темах: «Елементарний музичний театр. Орф-підхід» та «Креативна музична педагогіка на уроці вокалу, вокального ансамблю та хору». 30 років в музичній педагогіці, протягом 6 років впроваджує орф - підхід у роботі з дітьми від 3 до 17 років.

Отримала професійну освіту у Дніпродзержинському музичному училищі та Харківському державному інституті мистецтв ім.І.П.Котляревського

Навчалась у провідних орф – педагогів Америки, Европи, Росії та України: С.Фір, Т.Черноус, І. Шестопалової, В. Жиліна, Н. Вальченко, О.Філімонової, С. Перкіо, В. Машат, А. Вольф, А. Остертаг, Ш. Салмон, Д. Гудкіна, Д. Хардінга, М. Кіонки, А. Томковської, та інших.

У 2019 році закінчила Level – курс з Орф-педагогіки.